kontakt

Semily

Pokud jste vlastníky vozidla, které je havarované či jinak poškozené a jeho oprava je nad vaše síly i finance, pak přichází na řadu ekologická likvidace vozidel. Zbavte se vašeho poškozeného či nepojízdného automobilu snadno a rychle. Obraťte se na nás. Váš vůz vykoupíme za nejvyšší možnou částku! Pro vůz si zdarma přijedeme, naložíme jej a odvezeme k šetrné likvidaci. Provádíme výkup aut v Semilech a v okolí za nejvýhodnější podmínky pro vás.

 

Kontaktujte nás

Vyplňte poptávku na výkup auta v Semilech prostřednictvím kontaktního formuláře, zavolejte nám telefonicky na číslo 775 444 666, nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese likvidace.vozidel@email.cz. Domluvíme s vámi termín odtahu.

 

Odvoz vykoupeného autovraku

Jakkoliv poškozené, havarované či nepojízdné vozidlo jen těžko dopravíte do naší společnosti svépomocí. Proto svým klientům nabízíme odtah zdarma a další výhodné podmínky. Všechny potřebné náležitosti domluvíme při výkupu autovraku v Semilech a okolí.

 

Vystavení protokolu

Pro bezproblémové vyřazení autovraku z evidence vozidel je nutné předložit likvidační protokol. Ten vystavujeme zdarma. Na základě něj můžete provést odhlášení vozu z registru.

Garantujeme profesionální služby© 2023 Ekologická likvidace vozidel | GDPR