kontakt

Mnichovo Hradiště

Potřebujete se co nejdříve zbavit svého havarovaného, poškozeného či zcela nepojízdného vozidla? Zjistili jste, že ekologická daň a poplatky za převod vašeho vozu jsou vyšší, než jeho samotná hodnota? Pomůžeme vám rychle a spolehlivě vyřešit váš problém a vy si nebudete muset dělat starosti, co s autovrakem na své zahradě. Navíc dostanete za své auto peníze zpět. Zajišťujeme totiž nejvýhodnější výkup autovraků a jiných vozidel v Mnichově Hradišti.

Zajišťujeme profesionální ekologickou likvidaci všech druhů vozidel

Jsme certifikovaná společnost zajišťující nejvýhodnější výkup autovraků Mnichovo Hradiště a profesionální likvidaci autovraků. Máme veškerá povolení a certifikáty pro legální ekologickou likvidaci autovraků.

Výkup aut zajišťujeme pro osobní vozy, motorky, dodávky i nákladní auta.

Provádíme výhodný výkup aut v Mnichově Hradišti a okolí. Po odsouhlasení částky vám obratem pošleme vaše peníze na uvedený účet.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Kontaktujte nás a o vše ostatní se postaráme za vás.

Vůz zdarma vyzvedneme v Mnichově Hradišti a okolí, naložíme, odvezeme a provedeme ekologickou likvidaci podle platných norem a předpisů.

Při odtahu autovraku vystavujeme potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je spolu s protokolem o ekologické likvidaci vozidla nezbytné pro odhlášení vašeho vozidla z evidence silničních vozidel.

Nechcete chodit na úřad? Nechte to na nás. Dle předchozí dohody za vás vyřídíme odhlášení vašeho vozidla z registru motorových vozidel.

Jaké jsou potřebné doklady pro odvoz autovraku?

Jste majitel a budete vůz předávat osobně:

Jste pověřená osoba a budete předávat vůz osobně:

Dědické řízení:

Jste firma s.r.o., a.s., fyzická osoba s IČO:© 2023 Ekologická likvidace vozidel | GDPR