kontakt

Mladá Boleslav

Vlastníte-li auto, dodávku, motorku či náklaďák, jež mají závadu a odstranění by bylo příliš drahé, a sháníte certifikovanou společnost pro ekologickou likvidaci a výkup autovraků, pak se obraťte na nás. Jsme specialisté v oboru a pro váš havarovaný, poškozený nebo nepojízdný automobil si zdarma přijedeme, naložíme jej a odvezeme. Stačí k tomu kontaktovat naše specialisty a o vše ostatní už se postaráme za vás. Navíc výhodně vykupujeme autovraky a vozy v Mladé Boleslavi a okolí za nejvyšší možnou částku, kterou po odsouhlasení pošleme obratem na váš účet.

Jak postupovat při ekologické likvidaci a výkupu vozidla?

Kontaktujte nás

Vyplňte kontaktní formulář, napište nám e-mail, nebo zavolejte. Domluvíme s vámi nejvýhodnější výkup autovraku a termín odtahu vašeho nepojízdného vozidla tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

 

Odtah vozu

Pro vůz si v Mladé Boleslavi a okolí zdarma přijedeme, naložíme jej a odvezeme. Vystavíme vám potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, které je nezbytné spolu s protokolem o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení vašeho vozu z evidence silničních vozidel.

 

Vystavení likvidačního protokolu

Pro úspěšné vyřazení vašeho vozu z evidence motorových vozidel vám vystavíme a zašleme doklad o ekologické likvidaci automobilu.

 

Odhlášení vozidla z evidence

Se všemi námi vystavenými doklady pak už stačí zajít na kterýkoliv odbor dopravy a s obdrženým potvrzením pak zrušit povinné pojištění. Neradi vyřizujete záležitosti s úřady? Nechte to na nás. Po předchozí domluvě pro vás zajistíme odhlášení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě.

Co je třeba předložit pro ekologickou likvidaci

Garance pro zákazníky

Specializujeme se na výkup aut v Mladé Boleslavi a ekologickou likvidaci všech druhů vozidel, včetně nákladních automobilů. Naše zařízení má všechna potřebná povolení a certifikáty pro legální ekologickou likvidaci automobilů. Ověřit si naše povolení můžete na portálu MŽP.© 2023 Ekologická likvidace vozidel | GDPR