kontakt

Jablonec nad Nisou

Zbavte se svého nepojízdného autovraku, motorky či dodávky, který zbytečně zabírá místo na zahradě, v garáži či před domem. Váš problém s likvidací vozidla provedeme za vás. Obraťte se na naše techniky, domluvte si termín odtahu vozu a nechte jej ekologicky zlikvidovat. Provádíme také výkup aut v Jablonci nad Nisou. Za každý vůz svým klientům zaplatíme nejvyšší možnou částku.

Jak probíhá ekologická likvidace, výkup autovraků a jiných vozů?

Potřebujete ekologicky zlikvidovat svůj nepojízdný vůz, dodávku či motorku? S námi je to jednoduché. Zajišťujeme výkup aut v Jablonci nad Nisou a širokém okolí. Při odtahu každého vozu vystavujeme také potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci.

 

Váš vůz zdarma odvezeme

Nepojízdný autovrak jen těžko vlastními silami dopravíte na ekolikvidaci. S tím si nedělejte starosti. V domluveném termínu vaše vozidlo zdarma odvezeme.

 

Ekologicky vozidlo zlikvidujeme

Dejte pryč veškeré nepojízdné, havarované, vyhořelé či jinak poškozené vraky vozidel. Po výkupu vašeho vozu provedeme ekologickou likvidaci autovraků všeho druhu v Jablonci nad Nisou a okolí.

 

Za vykoupené vozidlo získáte finanční odměnu

Ať už je váš vůz v jakémkoliv stavu, vždy za něj dostanete odpovídající odměnu. Domluvená částka za výkup vozu vám bude vyplacena na uvedený účet.

 

Vystavíme protokol o ekologické likvidaci

Pro vyřazení vozidla z registru vozidel je nutné předložit protokol o ekologické likvidaci. Tento protokol vystavujeme našim klientům zdarma.

 

Odhlášení automobilu z registru vozidel

Zbavte se závazku vůči svému vozidlu. Na kterémkoliv inspektorátu vám na základě námi vydaného likvidačního protokolu vyřadí vozidlo z evidence. Dle předchozí domluvy vyřídíme odhlášení vašeho vozidla z registru motorových vozidel na úřadě za vás.

Vlastníme certifikaci pro likvidaci vozidel

Jsme plně certifikovaná společnost pro výkup vozů v Jablonci nad Nisou a ekologickou likvidaci autovraků. Naše zařízení má všechna potřebná povolení a certifikáty pro legální ekologickou likvidaci automobilů.


© 2023 Ekologická likvidace vozidel | GDPR